Kaliteli 2. El Jeneratör Modelleri

2. el jeneratör çeşitleri, bütçe zorlamayan uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Firmamız sizleri maddi endişelerden kurtarıyor ve bütçe dostu ikinci el jeneratör modelleri sunuyor!

İkinci el veya kiralık almak istiyorsanız, firmamızı tercih edebilirsiniz. Jeneratör seçiminde birbirinden farklı yakıt türleri ve özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu doğrultuda sizde 2. el jeneratör modelleri arasından tercihinizi yaparak, ihtiyacınızı giderecek bir modeli seçebilirsiniz.

Doğan Jeneratör Kiralık – Satılık Jeneratör Modelleri

Jeneratörler ister sıfır olsun ister 2. el jeneratör olsun aynı işlevi görmektedir. Elektriğin olmadığı yerde ışıklandırmayı yapabilen bu cihazlar, farklı modellerden oluşmaktadır. Jeneratör fiyatları ise; modele ve yakıt türüne göre değişiklik gösterir. İşte, firmamızda ikinci el olarak en çok tercih edilen modelleri;

1 – Benzinli 2. El Jeneratör

Kiralık, ikinci el veya satılık jeneratör alım satımlarında öne çıkan modellerden bir tanesi benzinli jeneratörlerdir. Tahmin edildiği üzere bu jeneratörlerin güç kaynağı benzinli motordur. Ürünlerin benzinli motorunun yanında, voltaj regülatörü, rotor, kondansatörü ve kontrol paneli mevcuttur.

Firmamız 2. el jeneratör fiyatları benzinli modelleri avantajlı fırsatlarla sunmaktadır. Fiyatlarımız, benzinli jeneratör modellerimiz ve tüm sorularınız için bizi takip edebilirsiniz. İletişim adreslerimizden hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz.

2 – İkinci El Jeneratör Dizel

Dizel jeneratörler; öncelikle kimyasal enerjiyi ısı enerjisine dönüştürmektedir. Sonrasında ise ısı enerjisini mekanik enerjiye, ardından mekanik enerjiyi elektrik enerjisine çeviren cihazlardır. Bu işlemin yapılabilmesi için içten yanmalı dizel motorlardan yararlanılır.

2 el jeneratör fiyatları dizel modellerde cihazın gücü ve teknik özellikleri fiyatlara etki etmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan 2. el jeneratör fiyatları dizel sahibinden en uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

2. El Jeneratör Kullanmak Avantajlı mı?

Sıfır jeneratör fiyatı maddi açıdan birçok kişiyi zorlayabilmektedir. Firma olarak bu durumu göz önünde bulundurarak, farklı özelliklere sahip ve kaliteli 2. el jeneratör fırsatı sunmaktayız. Bir jeneratöre çok yüksek fiyatlar vermek istemiyorsanız, avantajlı fiyatlarla sunduğumuz 2. el jeneratör modellerimize göz atmalısınız. Peki ikinci el jeneratör almanın avantajları nelerdir?

  • Sıfır jeneratör modellerine göre çok daha ekonomik bir seçenektir.
  • Uygun fiyatlarda istenilen özelliğe sahip jeneratörlere sahip olunabilir.
  • İkinci el modellerimizin tümü bakımı yapılmış olarak teslim edilir.
  •  Periyodik bakım sözleşmesi yapılması durumunda, kullanım hataları haricinde bir yıl garanti fırsatımız vardır.

Doğan Jeneratör İkinci El Jeneratör Fiyatları

En uygun sahibinden 2. el jeneratör fiyatları için firmamız iyi bir seçenektir. Çünkü düzenli bakım ve kontrolleri yapılmış sahibinden satılık ikinci el jeneratör fiyatları için çeşitli alternatifler sunmaktayız. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en ucuz ikinci el jeneratör fiyatları sunuyor ve bir yıl garanti fırsatı sağlıyoruz.

2. el ev tipi jeneratör fiyatları ve diğer jeneratör modelleri fiyatlarına etki eden çeşitli etkenler bulunmaktadır. Dizel ve benzinli jeneratörlerin fiyatlarına etkileyen faktörlerse şu şekildedir;

Benzinli Jeneratör Fiyatlarına Etki Eden FaktörlerDizel Jeneratör Fiyatlarına Etki Eden Faktörler
Teknik özellikleriTeknik özellikleri
Motor gücüCihaz gücü         
Hangi amaçla kullanılacağıHangi amaçla kullanılacağı
Çalışma biçimi, kapasite özellikleriÇalışma biçimi, kapasite özellikleri

Sık Sorulan Sorular

Satılık veya kiralık jeneratör alımlarında birçok soru gündeme gelmektedir. Özellikle bir ürünün alınırken kullanılacak alana uygunluğu konusunda tereddütler yaşanmaktadır. İşte, jeneratör alımı ile ilgili en sık merak edilen sorular;

1 – Büyük Jeneratör Fiyatları Nasıldır?

Büyük boylarda 2. el jeneratör fiyatları; piyasada bulunan marka, güç ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Doğan jeneratör; ikinci el veya yeni jeneratör takası ve alımlarında uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır.

2 – Ev Tipi Jeneratör Fiyatları Uygun mu?

Piyasa koşullarında her geçen gün yapılan zamlar jeneratör fiyatlarına da etki etmiştir. Uygun fiyatlı ürünlere sahip olmak istiyorsanız, 2. el jeneratör modellerimize göz atabilirsiniz.

3 – Apartman Jeneratör Fiyatları Nasıl Belirlenir?

2. el jeneratör grupları uzman mühendisler tarafından belirlenmektedir. Jeneratörlerin kullanılacağı alan ve şartlar göz önünde bulundurularak, optimum fiyatlar belirlenmektedir.

4 – İkinci El Jeneratör Ankara Nerede Bulunur?

Kaliteli ve uygun fiyatlı 2. el jeneratör modelleri için Doğan Jeneratör en iyi adrestir. Firmamız, Ankara Yenimahalle’de bulunmaktadır. Jeneratör sektöründe 10 yılı aşan deneyimimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

5 – İkinci El Jeneratör Fiyatları Ne Kadar?

2. el jeneratör fiyatları; jeneratörün modeline, teknik özelliklerine ve kullanılacak alana göre değişiklik göstermektedir. Siz de doğru jeneratör seçimi ve uygun fiyatlar için firmamız iletişime geçebilirsiniz.

6 – İkinci El Jeneratör Satanlar Nasıl Seçilir?

Piyasada 2. el jeneratör alım satımı yapan birçok firma vardır. Ancak en doğru ve güvenilir firmayı seçerken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler mevcuttur. Peki, neden Doğan Jeneratör seçilmelidir?

Yaygın servis ağı, satış sonrası destek, yedek parça desteği ve garantili ikinci el ürünler için, firmamız en ideal tercihlerden biridir. Ayrıca firmamızın tecrübesi ve güvencesi de, sizin için avantaj sağlamaktadır. Konusunda uzman teknik ekip hizmetimiz, her zaman yardımınıza koşacaktır!

7 – 1 kW Jeneratör Ne Çalıştırır?

1 kW’lik jeneratörler 1000 watt’lık bir güç çıkışı ile çalışan modellerdir. Bu modeller, genellikle ev eğlence sistemleri ve küçük cihazları çalıştırmak için tercih edilir.

8 – 3 kW Jeneratör Evde Neleri Çalıştırır?

3 kW jeneratörler ev içinde; Led TV, buzdolabı, makine, led ampul, sınırsız laptop şarjlı ve sınırsız cep telefonu şarjı gibi ürünleri çalıştırmaktadır.

9 – 3 kW Jeneratör Saatte Ne Kadar Yakar?

3 kva benzinli jeneratör 1 saatte 1.1 litre ile 1.4 litre arası benzin tüketmektedir.

10 – Jeneratör 1 Saatte Ne Kadar Yakar?

Jeneratör çeşitlerine göre saatte yaktığı yakıt değişiklik göstermektedir. Örneğin; 10 kW’lik güce sahip olan jeneratör saatte 3 litre yakarken, 1 kW’lik jeneratör saatte yarım litre yakmaktadır.

Open chat
Merhabalar 👋
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara